top of page
  • pbogdanowicz

Złoty medal 🥇 dla dziewcząt 👏

Dziś odbyły się Mistrzostwa Powiatowe Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej. W rozgrywkach ogólnie wzięło udział 7 par zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców, w tym po dwa zespoły reprezentujące SP6. Zespół I chłopców w składzie Tomasz Szydłowski, Antoni Węgłowski i Wiktor Dzikiewicz uplasował się tuż za podium na 4 miejscu. Z kolei II zespół w składzie Romaniuk Michał, Mateusz Bielicki-Rawski oraz Oskar Jarema zajął 5/6 miejsce.

Natomiast I zespół dziewcząt w składzie Maja Kowalska i Gabrysia Błażewicz wygrywając zdecydowanie wszystkie swoje spotkania zajęły I🥇 miejsce 👏👏👏 Drugi zespół w składzie Lachowicz Maja, Lachowicz Julia i Kawińska-Nowak Maja miał trochę mniej szczęścia i ostatecznie uplasowały się na 5/6 miejscu.

Brawa dla wszystkich 👏👏👏

Dziękujemy za pomoc przy organizacji turnieju Barnik Marii, Selimaj Andrei i Kempa Zuzi 👊

Opiekunowie zespołów: Piotr Bogdanowicz, Dariusz Cholka.